Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty Kup voucher

02 Lipiec 2016

Jesteśmy Wzorową Firmą!

To bardzo udany rok dla spółki Condohotels Management, która uhoronowana została nagrodą dla Wzorowej Firmy Warmii i Mazur.

- Zdecydowaliśmy się nagradzać najlepsze przedsiębiorstwa w Polsce, ponieważ dzięki nim nasz kraj dołączył do grona najlepiej rozwijających się gospodarczo państw Unii Europejskiej - mówi Artur Świtoń, dyrektor konkursu. 

Plebiscyt organizowany jest corocznie w każdym z szesnastu polskich regionów. Wśród wyróżnionych przedsiębiorstw Warmii i Mazur w roku 2016 znalazła się spółka Condohotels Management zarządzająca hotelami Platinum Aqua Fun & Events i Willa Port Art & Business w Ostródzie jak również kompleksem Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim.

- Przyświeca nam idea "Ucz się od najlepszych" – podkreśla Artur Świtoń. - To właśnie takie firmy mają być wzorem dla innych, szukających nowatorskich rozwiązań w różnych dziedzinach biznesu. Rozdanie nagród odbyło się w Hotelu Omega w Olsztynie. Spółkę Condohotels Management reprezentowała Prezes Elżbieta Lendo.

ROMANTYCZNY POBYT NA MAZURACH   Czytaj więcej

WIOSNA NA MAZURACH   Czytaj więcej

PAKIET HARMONY   Czytaj więcej

WEEKEND CZERWCOWY   Czytaj więcej

PODRÓŻNICZE WAKACJE   Czytaj więcej

Dołącz do nas i oszczędzaj!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij