Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty

15 Kwiecień 2016

Obchodzimy Światowy Dzien Sztuki

15 kwietnia po raz trzeci w historii obchodzony jest Światowy Dzień Sztuki. Dla Willa Port to ważna data - nie bez powodu obiekt stara się realizować ideę "Art & Business".

Sztuka jest czymś różnym od moralności, ale każda wielka sztuka jest swoim własnym morałem - Marcel Proust

15 kwietnia to data urodzin Leonarda da Vinci, jednego z największych i najbardziej wszechstronnych twórców w historii. Genialny filozof, inżynier, architekt, matematyk i wynalazca jest symbolem renesansu i tego, co w sztuce najciekawsze.

Światowy Dzień Sztuki obchodzony jest od 2012 roku. Na początku celebrowały go głównie kraje zrzeszone w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Sztuki. Dziś jest to wydarzenie ogólnoświatowe, mające na celu zwrócić uwagę na rolę sztuki we współczesności.

Goście Willa Port Art & Business mogą cieszyć się nieustanną obecnością sztuki: w obiekcie działa galeria, regularnie organizowane są wydarzenia i imprezy mające na celu promocję najciekawszych lokalnych i krajowych artystów. Doskonałym przykładem jest zakończony niedawno plener malarski, podczas którego kilkunastu wybitnych twórców gościło w Willa Port Art & Business. Komisarzem pleneru był Jan Wołek, całość zakończył uroczysty pokaz stworzonych w hotelu prac. Więcej na ten temat.

Zapraszamy do Willa Port Art & Business - na wypoczynek, wyciszenie i kontakt z doskonałą polską sztuką.

Prawdziwy artysta nie posiada dumy. Widzi on, że sztuka nie ma granic, czuje, jak bardzo daleki jest od swego celu, i podczas gdy inni podziwiają go, on sam boleje nad tym, że nie dotarł jeszcze do tego punktu, który ukazuje mu się w oddali, jak światło słońca - Ludwig Van Beethoven

ANDRZEJKI W HOTELU WILLA PORT   Czytaj więcej

KOBIECA JESIEŃ   Czytaj więcej

Włoski ALL INCLUSIVE na Mazurach   Czytaj więcej

ANIELSKIE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA   Czytaj więcej

GORĄCZKA SYLWESTROWEJ NOCY   Czytaj więcej

ZIMA NA MAZURACH   Czytaj więcej

Dołącz do nas i oszczędzaj!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij