Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty

13 Kwiecień 2016

Otrzymaliśmy nagrodę "Osobowości i Sukcesy"!

Spółka CondoHotels Management została wyróżniona nagrodą w corocznym plebiscycie organizowanym przez Magazyn "Osobowości i Sukcesy".

Wręczenie nagród odbyło się 11 kwietnia w Warszawie. Spółka CondoHotel Management reprezentowana była przez Prezes Zarządu Elżbietę Lendo, która odebrała statuetkę „Super Sukces 2016”. 

Oprócz nagród dla najaktywniej rozwijających się podmiotów biznesowych wyróżnione zostały również osoby, które w mijającym roku wykazały się wyjątkową aktywnością. Statuetki odebrali m.in. Cezary Żak, Cezary Pazura i Michał Piróg. Wśród nagrodzonych znalazły się również Magda Gessler i Beata Kozidrak.

CondoHotels Management z sukcesem zarządza m.in. dwoma obiektami w Ostródzie: Willa Port Art & Business i Hotel Platinum Aqua Events & Fun. Od niedawna spółka zarządza również obiektem Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim (www.termywarminskie.pl)

ANDRZEJKI W HOTELU WILLA PORT   Czytaj więcej

KOBIECA JESIEŃ   Czytaj więcej

Włoski ALL INCLUSIVE na Mazurach   Czytaj więcej

ANIELSKIE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA   Czytaj więcej

GORĄCZKA SYLWESTROWEJ NOCY   Czytaj więcej

ZIMA NA MAZURACH   Czytaj więcej

Dołącz do nas i oszczędzaj!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij