Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty

10 Kwiecień 2016

Urodzinowy konkurs Willa Port Art & Business!

Mija pięć lat odkąd goście odwiedzający Mazury mogą wypoczywać w luksusowym hotelu Willa Port Art & Business. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w ramach którego wygrać można  było weekendowy pobyt pełen atrakcji.

Cieszymy się, że hotel oceniany jest tak wysoko przez odwiedzających nas gości. Świadczy o tym choćby wyjątkowo wysoka ocen (aż 9/10!) w jednym z najpopularniejszych światowych serwisów rezerwacyjnych. To dowód na to, że nasi goście czują się u nas naprawdę dobrze. Poprosiliśmy ich, aby w sposób kreatywny podzielili się swoimi wrażeniami.

Na czym polegał konkurs?

Aby wziąć udział w konkursie należało zaproponować hasło reklamowe hotelu. Takie, które w najbardziej trafny, jednocześnie najciekawszy sposób odda charakter obiektu. 

Kto wygrał?

Spośród nadesłanych propozycji Kapituła konkursu wybrała najciekawsze, najbardziej trafne hasło promocyjne: Willa Port Art & Business: Sztuka Relaksu. Jego autorką jest Agata Smolarek, które otrzymała podwójne zaproszenie na dwudniowy, weekendowy pobyt w hotelu.

Dowiedz się więcej

Więcej promocji na Facebooku - dołącz do nas!

ANDRZEJKI W HOTELU WILLA PORT   Czytaj więcej

KOBIECA JESIEŃ   Czytaj więcej

Włoski ALL INCLUSIVE na Mazurach   Czytaj więcej

ANIELSKIE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA   Czytaj więcej

GORĄCZKA SYLWESTROWEJ NOCY   Czytaj więcej

ZIMA NA MAZURACH   Czytaj więcej

Dołącz do nas i oszczędzaj!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij