Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty

12 Kwiecień 2016

Urodzinowy plener malarski zakończony

Od 29 marca w Willa Port Art & Business gościliśmy kilkunastu artystów na specjalnym plenerze malarskim z okazji piątej rocznicy obecności hotelu na rynku.

Komisarzem pleneru był ceniony malarz i poeta Jan Wołek. Artyści pracowali do 10 kwietnia, kiedy to odbył się uroczysty wernisaż prac w restauracji Aqua Marina. Goście wernisażu mogli podziwiać dzieła takich twórców jak Jan Bonaventura Ostrowski, Daniel Pielucha, Aneta Jaźwińska, Hanna Karasińska - Berhardt, Jerzy Suchwałko, Izabela Kita. Łącznie w plenerze wzięło udział trzynastu wybitnych twórców. Cieszymy się, że ich prace będą towarzyszyć gościom Willa Port.

To kolejne z cyklu wydarzeń związanych zarówno z piątą rocznicą obecności Willa Port na rynku, jak również z ideą Art & Business intensywnie realizowaną przez hotel od kilku miesięcy.

Dziękujemy artystom za obecność w hotelu, a Janowi Wołkowi za opiekę nad plenerem. Naszych gości zapraszamy do podziwiania efektów tego wydarzenia. Galerię zdjęć prezentujemy poniżej:

ANDRZEJKI W HOTELU WILLA PORT   Czytaj więcej

KOBIECA JESIEŃ   Czytaj więcej

Włoski ALL INCLUSIVE na Mazurach   Czytaj więcej

ANIELSKIE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA   Czytaj więcej

GORĄCZKA SYLWESTROWEJ NOCY   Czytaj więcej

ZIMA NA MAZURACH   Czytaj więcej

Dołącz do nas i oszczędzaj!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij