Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty Kup voucher

RODZINNE ŚWIĘTOWANIE

Hotel Willa Port posiada kilka miejsc, w których zorganizuje niezapomniane wydarzenie rodzinne. Wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego typu przyjęć daje gwarancję profesjonalizmu i wyjątkowej dbałości o szczegóły w planowaniu wydarzenia ale też podczas jego przebiegu. Otwartość na potrzeby Gości sprawia, że wiele życzeń nietypowych jest spełnianych. Nasi Goście mają poczucie bezpieczeństwa w trakcie uroczystości i pewność, że zaproszone grono znajomych będzie zachwycone jakością kuchni i obsługi.

Do dyspozycji są 3 restauracje: Aqua Marina mieszcząca do 180 osób, Cantina – część Trattoriii la Riva mieszcząca 30 osób oraz sala bankietowa przygotowana na maksymalnie 150 osób. Każda z sal jest klimatyzowana z miejscem do tańca.

Z każdej sali jest bezpośrednie wyjście na tarasy hotelowe.

W sezonie letnim Willa Port posiada zadaszone patio mieszczące do 50 osób.

Wesela

Wyjątkowa miłość, wyjątkowy ślub w wyjątkowy dzień, który z nasza pomocą stanie się doskonałym. Długoletnie doświadczenie w organizacji wesela zaowocuje w dobrze przygotowany plan działania, przygotowanie oraz przebieg uroczystości. Przedstawiamy 3 opcje menu z różnymi rodzajami serwisu. To najczęściej wybierane potrawy. Kucharze z przyjemnością przygotują potrawy na indywidualne życzenie Gości.

Chrzest, Komunia

Polska tradycyjna uroczystość rodzinna związana jest z dobrym jedzeniem i eleganckim stołem. Zapraszamy do organizacji różnych uroczystości niezależnie od ilości osób. Dysponujemy salami z możliwością wydzielenia stref, tak by zachować klimat miejsca jednocześnie stworzyć klimatyczne miejsce tylko dla rodziny. W cenie przygotowania uroczystości oferujemy aranżacje stołu wykorzystując świeże kwiaty oraz gustowne dodatki w wybranej przez Gości kolorystyce.

18-stka i nie tylko

Wystrój i atmosfera restauracji w Willa Port sprzyja organizacji różnych wydarzeń rodzinnych. Poza klasycznymi uroczystościami z przyjemnością zapraszamy do uczczenia swoich urodzin, rocznic i innych ważnych chwil.

Grill i Ognisko

W ogrodzie Willa Port proponujemy klimatyczne ognisko z pieczeniem kiełbasek na patyku oraz grill z różnorodnym menu.

Urodziny dla najmłodszych

Hotel Willa Port posiada w swojej ofercie liczne wydarzenia artystyczne i kulinarne dla najmłodszych. Sala Zabaw dla dzieci stanowi wspaniałe miejsce zabaw oraz wyprawienia zabawy z okazji urodzin.

ANDRZEJKI W HOTELU WILLA PORT   Czytaj więcej

KOBIECA JESIEŃ   Czytaj więcej

Włoski ALL INCLUSIVE na Mazurach   Czytaj więcej

ANIELSKIE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA   Czytaj więcej

GORĄCZKA SYLWESTROWEJ NOCY   Czytaj więcej

ZIMA NA MAZURACH   Czytaj więcej

Dołącz do nas i oszczędzaj!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij