Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty Kup voucher

02 Lipiec 2016

Jesteśmy Wzorową Firmą!

To bardzo udany rok dla spółki Condohotels Management, która uhoronowana została nagrodą dla Wzorowej Firmy Warmii i Mazur.

- Zdecydowaliśmy się nagradzać najlepsze przedsiębiorstwa w Polsce, ponieważ dzięki nim nasz kraj dołączył do grona najlepiej rozwijających się gospodarczo państw Unii Europejskiej - mówi Artur Świtoń, dyrektor konkursu. 

Plebiscyt organizowany jest corocznie w każdym z szesnastu polskich regionów. Wśród wyróżnionych przedsiębiorstw Warmii i Mazur w roku 2016 znalazła się spółka Condohotels Management zarządzająca hotelami Platinum Aqua Fun & Events i Willa Port Art & Business w Ostródzie jak również kompleksem Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim.

- Przyświeca nam idea "Ucz się od najlepszych" – podkreśla Artur Świtoń. - To właśnie takie firmy mają być wzorem dla innych, szukających nowatorskich rozwiązań w różnych dziedzinach biznesu. Rozdanie nagród odbyło się w Hotelu Omega w Olsztynie. Spółkę Condohotels Management reprezentowała Prezes Elżbieta Lendo.

Dołącz do nas i oszczędzaj!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij