Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty Kup voucher

13 Kwiecień 2016

Otrzymaliśmy nagrodę "Osobowości i Sukcesy"!

Spółka CondoHotels Management została wyróżniona nagrodą w corocznym plebiscycie organizowanym przez Magazyn "Osobowości i Sukcesy".

Wręczenie nagród odbyło się 11 kwietnia w Warszawie. Spółka CondoHotel Management reprezentowana była przez Prezes Zarządu Elżbietę Lendo, która odebrała statuetkę „Super Sukces 2016”. 

Oprócz nagród dla najaktywniej rozwijających się podmiotów biznesowych wyróżnione zostały również osoby, które w mijającym roku wykazały się wyjątkową aktywnością. Statuetki odebrali m.in. Cezary Żak, Cezary Pazura i Michał Piróg. Wśród nagrodzonych znalazły się również Magda Gessler i Beata Kozidrak.

CondoHotels Management z sukcesem zarządza m.in. dwoma obiektami w Ostródzie: Willa Port Art & Business i Hotel Platinum Aqua Events & Fun. Od niedawna spółka zarządza również obiektem Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim (www.termywarminskie.pl)

Dołącz do nas i oszczędzaj!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij