Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty Kup voucher

13 Kwiecień 2016

Otrzymaliśmy nagrodę "Osobowości i Sukcesy"!

Spółka CondoHotels Management została wyróżniona nagrodą w corocznym plebiscycie organizowanym przez Magazyn "Osobowości i Sukcesy".

Wręczenie nagród odbyło się 11 kwietnia w Warszawie. Spółka CondoHotel Management reprezentowana była przez Prezes Zarządu Elżbietę Lendo, która odebrała statuetkę „Super Sukces 2016”. 

Oprócz nagród dla najaktywniej rozwijających się podmiotów biznesowych wyróżnione zostały również osoby, które w mijającym roku wykazały się wyjątkową aktywnością. Statuetki odebrali m.in. Cezary Żak, Cezary Pazura i Michał Piróg. Wśród nagrodzonych znalazły się również Magda Gessler i Beata Kozidrak.

CondoHotels Management z sukcesem zarządza m.in. dwoma obiektami w Ostródzie: Willa Port Art & Business i Hotel Platinum Aqua Events & Fun. Od niedawna spółka zarządza również obiektem Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim (www.termywarminskie.pl)

Wiosenne Wschody   Czytaj więcej

Wspólna WielkaNOC   Czytaj więcej

Mazurskie Majowe   Czytaj więcej

Weekend Czerwcowy   Czytaj więcej

Wakacyjny CZAS!   Czytaj więcej

Wakacje We Dwoje   Czytaj więcej

Dołącz do nas i oszczędzaj!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij