Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty Kup voucher

10 Kwiecień 2016

Urodzinowy konkurs Willa Port Art & Business!

Mija pięć lat odkąd goście odwiedzający Mazury mogą wypoczywać w luksusowym hotelu Willa Port Art & Business. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w ramach którego wygrać można  było weekendowy pobyt pełen atrakcji.

Cieszymy się, że hotel oceniany jest tak wysoko przez odwiedzających nas gości. Świadczy o tym choćby wyjątkowo wysoka ocen (aż 9/10!) w jednym z najpopularniejszych światowych serwisów rezerwacyjnych. To dowód na to, że nasi goście czują się u nas naprawdę dobrze. Poprosiliśmy ich, aby w sposób kreatywny podzielili się swoimi wrażeniami.

Na czym polegał konkurs?

Aby wziąć udział w konkursie należało zaproponować hasło reklamowe hotelu. Takie, które w najbardziej trafny, jednocześnie najciekawszy sposób odda charakter obiektu. 

Kto wygrał?

Spośród nadesłanych propozycji Kapituła konkursu wybrała najciekawsze, najbardziej trafne hasło promocyjne: Willa Port Art & Business: Sztuka Relaksu. Jego autorką jest Agata Smolarek, które otrzymała podwójne zaproszenie na dwudniowy, weekendowy pobyt w hotelu.

Dowiedz się więcej

Więcej promocji na Facebooku - dołącz do nas!

MAGIA ŚWIĄT ZOBACZ Czytaj więcej

ANDRZEJKI   Czytaj więcej

SYLWESTROWE LOVE ZOBACZ Czytaj więcej

Dołącz do nas i oszczędzaj!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij