Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty Kup voucher

12 Kwiecień 2016

Urodzinowy plener malarski zakończony

Od 29 marca w Willa Port Art & Business gościliśmy kilkunastu artystów na specjalnym plenerze malarskim z okazji piątej rocznicy obecności hotelu na rynku.

Komisarzem pleneru był ceniony malarz i poeta Jan Wołek. Artyści pracowali do 10 kwietnia, kiedy to odbył się uroczysty wernisaż prac w restauracji Aqua Marina. Goście wernisażu mogli podziwiać dzieła takich twórców jak Jan Bonaventura Ostrowski, Daniel Pielucha, Aneta Jaźwińska, Hanna Karasińska - Berhardt, Jerzy Suchwałko, Izabela Kita. Łącznie w plenerze wzięło udział trzynastu wybitnych twórców. Cieszymy się, że ich prace będą towarzyszyć gościom Willa Port.

To kolejne z cyklu wydarzeń związanych zarówno z piątą rocznicą obecności Willa Port na rynku, jak również z ideą Art & Business intensywnie realizowaną przez hotel od kilku miesięcy.

Dziękujemy artystom za obecność w hotelu, a Janowi Wołkowi za opiekę nad plenerem. Naszych gości zapraszamy do podziwiania efektów tego wydarzenia. Galerię zdjęć prezentujemy poniżej:

Dołącz do nas i oszczędzaj!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij