Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty Kup voucher

Aqua Marina

Restauracja Aqua Marina położona na poziomie jeziora Drwęckiego w hotelu Willa Port działająca od 2011 roku. Aqua Marina to tradycyjne smaki w nowoczesnym wydaniu, oparte na lokalnych świeżych produktach. Położenie i wielkość zachęca Gości do organizacji ważnych wydarzeń rodzinnych, dla biznesu stanowi miejsce integracji a codziennie rano zaprasza na śniadania.

W sezonie wiosenno-letnim dysponuje tarasem z pięknym widokiem i miejscem na zorganizowanie grilla czy ogniska. Od wiosny również uruchomione jest patio zadaszone z lekkim skandynawskim wystrojem. Patio stanowi miejsce na liczne spotkania artystyczno-kulturalne m.in. czytanie poezji, spotkania autorskie, spotkania z podróżnikami.

Restauracja może przyjąć do 180 osób w różnych wersjach układu stolikowego.

Wystrój restauracji to solidna podstawa do różnego typu aranżacji. Uniwersalne kolory czerni i srebra są bazą dla dowolnej aranżacji wybranej przez Gości.

Śniadania Hotelowe

Codziennie od godziny 7.00 do godziny 09.30 restauracja zaprasza na niecodzienne śniadanie. Już przy wejściu wita nas motto dnia nadając pozytywny rytm na kolejne pory dnia. Śniadania są serwowane w  formie bufetu z bogatym wyborem dań zimnych i gorących. W szczególności polecamy ogromny wybór płatków, otrębów i ziaren z dodatkiem jogurtów i filetowanych owoców. Na uwagę zasługuje bufet z rybami wędzonymi jak również mięs pieczonych i wędzonych. Podczas każdego śniadania jest life cooking w jajkami smażonymi na różne sposoby na życzenie Gości. Po śniadaniu zaprasza latem mini plaża na kieliszek szampana.

 

Śniadania Biznesowe

Restauracja Aqua Marina ofertę śniadań kieruje do biznesu. Układ sali pozwala na wydzielenie kameralnego miejsca, w którym można połączyć poranne negocjacje i spotkania z kawą ze świeżo palonych ziaren jak również ze śniadaniowymi zakąskami i lekkimi daniami śniadaniowymi. Możliwa organizacja śniadań biznesowych w odrębnych kameralnych salach. Uczczenie negocjacji czy wytchnienie po pracy warto złapać na mini plaży przy kieliszku szampana.

 

 

Wydarzenia kulinarno-artystyczne

Aqua Marina to miejsce ważnych wydarzeń związanych z kulinariami jak również spotkaniami artystycznymi. Zaproszenie Goście uświetnili wiele wydarzeń w restauracji ale tez stanowią inspirację i podziw naszych Gości. Podczas licznych koncertów restauracja proponuje swoje wyjątkowe Art.Menu często sygnowane podpisem gwiazd oraz wyśmienite wina i szampany.

Rodzinne Świętowanie

Ważne wydarzenia rodzinne i w gronie znajomych często są świętowane w restauracji Aqua Marina.

 

Restauracja dla biznesu

Hotel Willa Port oraz jego restauracja Aqua Marina sprzyja organizacji wydarzeń dedykowanych Gościom przebywającym na szkoleniach i integracji.

Ferie z Pomysłem   Czytaj więcej

Waletynki We Dwoje   Czytaj więcej

Rodzinna WielkaNOC   Czytaj więcej

Nasza Zima   Czytaj więcej

Dołącz do nas i oszczędzaj!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij