Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty Kup voucher

RESTAURACJA DLA BIZNESU

Hotel Willa Port posiada kilka miejsc, w których zorganizuje niezapomniane wydarzenie biznesowe. Wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego typu przyjęć daje gwarancję profesjonalizmu i wyjątkowej dbałości o szczegóły w planowaniu wydarzenia ale też podczas jego przebiegu. Otwartość na potrzeby Gości sprawia, że wiele życzeń nietypowych jest spełnianych. Nasi Goście mają poczucie bezpieczeństwa w trakcie uroczystości i pewność, że zaproszone grono znajomych będzie zachwycone jakością kuchni i obsługi.

Do dyspozycji są 3 restauracje: Aqua Marina mieszcząca do 180 soób, Cantina – część Trattoriii la Riva mieszcząca 30 osób oraz sala bankietowa przygotowana na maksymalnie 150 osób. Każda z sal jest klimatyzowana z miejscem do tańca.

Z każdej sali jest bezpośrednie wyjście na tarasy hotelowe.

W sezonie letnim Willa Port posiada zadaszone patio mieszczące do 50 osób.

Wystrój restauracji to solidna podstawa do różnego typu aranżacji. Uniwersalne kolory czerni i srebra są bazą dla dowolnej aranżacji wybranej przez Gości.

 

 

Śniadania Biznesowe

Restauracja Aqua Marina ofertę śniadań kieruje do biznesu. Układ sali pozwala na wydzielenie kameralnego miejsca, w którym można połączyć poranne negocjacje i spotkania z kawą ze świeżo palonych ziaren jak również ze śniadaniowymi zakąskami i lekkimi daniami śniadaniowymi.

Możliwa organizacja śniadań biznesowych w odrębnych kameralnych salach.

Uczczenie negocjacji czy wytchnienie po pracy warto złapać na mini plaży przy kieliszku szampan

 

Włoski obiad w Trattorii la Riva

Trattoria La Riva zaprasza do rezerwacji stolika na obiad biznesowy w każdy dzień od godziny 12.00. Dysponujemy częścią kameralną w restauracji, którą można wydzielić, mieści wówczas do 30 osób. Restauracja posiada dwa wyjścia na tarasy hotelowe.

W sezonie letnim oferujemy włoski obiad na zadaszonym patio, które jest w różnorodny sposób aranżowane.

Obiady i kolacje biznesowe

Klasyczne obiady i kolacje w naszych restauracjach podawane są w sposób wskazany w indywidualnym zamówieniu. Oferta restauracji obejmuje obiady i kolacje w formie serwowanych dań jak również prezentowane w bufetach. Przedstawiamy przykładowe menu skierowane do grup konferencyjnych.

Biesiady, Grille, Ogniska

W ogrodzie Willa Port proponujemy klimatyczne ognisko z pieczeniem kiełbasek na patyku oraz grill z różnorodnym menu.

 

Bankiety

Wieczorne zwieńczenie konferencji to świętowanie sukcesu. Profesjonalizm i duże doświadczenie gwarantują kolacje bankietowa na najwyższym poziomie. Dobra kuchnia, wyśmienite wino dobrane do potraw będzie miłym końcem dnia. Bankietom towarzyszą różnorodne koncerty czy wydarzenia artystyczne, których organizatorem bardzo często jest bezpośrednio hotel Willa Port.

Specjalizujemy się w bankietach tematycznych np. włoska uczta, biesiada staropolska, francuski wieczór z recitalem, rosyjska zabawa czy grecka Zorba.

Ferie z Pomysłem   Czytaj więcej

Waletynki We Dwoje   Czytaj więcej

Rodzinna WielkaNOC   Czytaj więcej

Przygoda w MAjowe   Czytaj więcej

Nasza Zima   Czytaj więcej

Dołącz do nas i oszczędzaj!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij