Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty Kup voucher

RODZINNE ŚWIĘTOWANIE

Hotel Willa Port posiada kilka miejsc, w których zorganizuje niezapomniane wydarzenie rodzinne. Wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego typu przyjęć daje gwarancję profesjonalizmu i wyjątkowej dbałości o szczegóły w planowaniu wydarzenia ale też podczas jego przebiegu. Otwartość na potrzeby Gości sprawia, że wiele życzeń nietypowych jest spełnianych. Nasi Goście mają poczucie bezpieczeństwa w trakcie uroczystości i pewność, że zaproszone grono znajomych będzie zachwycone jakością kuchni i obsługi.

Do dyspozycji są 3 restauracje: Aqua Marina mieszcząca do 180 osób, Cantina – część Trattoriii la Riva mieszcząca 30 osób oraz sala bankietowa przygotowana na maksymalnie 150 osób. Każda z sal jest klimatyzowana z miejscem do tańca.

Z każdej sali jest bezpośrednie wyjście na tarasy hotelowe.

W sezonie letnim Willa Port posiada zadaszone patio mieszczące do 50 osób.

Wesela

Wyjątkowa miłość, wyjątkowy ślub w wyjątkowy dzień, który z nasza pomocą stanie się doskonałym. Długoletnie doświadczenie w organizacji wesela zaowocuje w dobrze przygotowany plan działania, przygotowanie oraz przebieg uroczystości. Przedstawiamy 3 opcje menu z różnymi rodzajami serwisu. To najczęściej wybierane potrawy. Kucharze z przyjemnością przygotują potrawy na indywidualne życzenie Gości.

Chrzest, Komunia

Polska tradycyjna uroczystość rodzinna związana jest z dobrym jedzeniem i eleganckim stołem. Zapraszamy do organizacji różnych uroczystości niezależnie od ilości osób. Dysponujemy salami z możliwością wydzielenia stref, tak by zachować klimat miejsca jednocześnie stworzyć klimatyczne miejsce tylko dla rodziny. W cenie przygotowania uroczystości oferujemy aranżacje stołu wykorzystując świeże kwiaty oraz gustowne dodatki w wybranej przez Gości kolorystyce.

18-stka i nie tylko

Wystrój i atmosfera restauracji w Willa Port sprzyja organizacji różnych wydarzeń rodzinnych. Poza klasycznymi uroczystościami z przyjemnością zapraszamy do uczczenia swoich urodzin, rocznic i innych ważnych chwil.

Grill i Ognisko

W ogrodzie Willa Port proponujemy klimatyczne ognisko z pieczeniem kiełbasek na patyku oraz grill z różnorodnym menu.

Urodziny dla najmłodszych

Hotel Willa Port posiada w swojej ofercie liczne wydarzenia artystyczne i kulinarne dla najmłodszych. Sala Zabaw dla dzieci stanowi wspaniałe miejsce zabaw oraz wyprawienia zabawy z okazji urodzin.

Ferie z Pomysłem   Czytaj więcej

Waletynki We Dwoje   Czytaj więcej

Rodzinna WielkaNOC   Czytaj więcej

Przygoda w MAjowe   Czytaj więcej

Nasza Zima   Czytaj więcej

Dołącz do nas i oszczędzaj!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij