Ceny i rezerwacja Gwarancja najlepszej oferty Kup voucher

01 Czerwiec 2016

Przed nami druga edycja Volley Actors Cup

W dniach 24 - 25 czerwca w Ostródzie odbędzie się kolejna edycja imprezy, podczas której znani aktorzy i aktorki zaprezentują swoje umiejętności siatkarskie.

Zaproszenie na Volley Actors Club przyjęli m.in. Cezary Pazura, Michał Koterski, Jacek Rozenek, Sylwia Juszczyk, Bartosz Obuchowicz, Agnieszka Wielgosz i inni. Pierwsze mecze zaplanowano na sobotę 25 czerwca o godzinie 10:00. Aktorom kibicować będzie mógł każdy - wstęp na Volley Actors Cup jest bezpłatny. Dzień wcześniej aktorów spotkać będzie można w restauracji Trattoria La Riva w hotelu Willa Port Art & Business.

Oprócz meczów w sobotę i niedzielę organizatorzy zaplanowali liczne atrakcje - w tym animacje i konkursy dla dzieci. Do dyspozycji będą również punkty gastronomiczne.

Impreza odbędzie się nad samym jeziorem, na terenie dawnej Panoramy, tuż przy Wieży Bismarcka. Partnerami Volley Actors Cup są m.in. hotele Willa Port Art & Business oraz Platinum Aqua Fun & Events.

Zapraszamy!

Ferie z Pomysłem   Czytaj więcej

Waletynki We Dwoje   Czytaj więcej

Rodzinna WielkaNOC   Czytaj więcej

Nasza Zima   Czytaj więcej

Dołącz do nas i oszczędzaj!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij