Koszt pakietu?
2 osoby, 2 doby w pokoju Premium – od 1198 zł/doba/2 osoby)
Pakiet obowiązuje od 1 września do 31 października 2026 r.
Recepcja Willa Port: 89 642 46 00, e-mail: recepcja@willaport.pl
Pakiet „Jesień nad jeziorem” obejmuje:
2 noclegi w komfortowym, przestronnym pokoju z dużym tarasem, z którego rozciąga się kojący widok na spokojną taflę jeziora. To miejsce stworzone do poranków z kawą i wieczorów pełnych ciszy oraz światła odbijającego się od wody.
Bogate śniadania w formie bufetu, pachnące świeżym pieczywem, aromatyczną kawą i smakami, które pozwalają dobrze rozpocząć dzień nad jeziorem.
20-minutowy relaksacyjny masaż głowy, karku i szyi, który pomaga rozluźnić napięcia i na chwilę zatrzymać codzienny pośpiech.
Nielimitowany dostęp do strefy wellness – ciepło jacuzzi, odprężające sauny i spokojna przestrzeń basenu pozwolą zanurzyć się w prawdziwym relaksie.
Dostęp do sali fitness dla tych, którzy lubią połączyć odpoczynek z odrobiną aktywności.
Możliwość wypożyczenia rowerów, hulajnóg i segwayów, by odkrywać mazurskie krajobrazy we własnym rytmie.
Bezpłatne Wi-Fi dostępne na terenie całego obiektu.
Dodatkowe chwile przyjemności:
Filiżanka gorącej czekolady lub aromatycznej zimowej herbaty w hotelowej restauracji — idealne dopełnienie spokojnego wieczoru z widokiem na jezioro.